Ekipa "Erasmus" odnijela pobjedu na drugim studentskim Jadranskim igrama

19.03.2018, 13:46:29
Ekipa

Na bazenu u Gružu Studentski zbor Sveučilišta u Dubrovniku ugostio je četiri ekipe koje su se natjecale na titulu najboljih. Ekipa "Erasmus" ove se godine popela na najvišu stepenicu postolja, dok je srebrena ostala ekipa Hrvatske, a treća Poljske. Na četvrtom mjestu završila je ekipa Italije.

Studenti su se natjecali u sedam disciplina, od kojih su neke "Leteći vaterpolo", "Morska alka" i "Spašavanje turistkinje".

Gradonačelnik Grada Dubrovnika, Mato Franković, otvorio je druge Igre, a glavni organizator, studentski pravobranitelj, Blaž Bulum, na početku je pozdravio publiku i zagarantirao dobru zabavu.

Zabave svakako nije nedostajalo, a Igre su jedan od najvećih projekata Zbora, koji za cilj ima zabaviti i educirati.

Foto: Studentske Jadranske igre (Facebook)