Poziv na javnu obranu doktorskoga rada Nede Kovačić

01.02.2018, 14:48:27

Javna obrana doktorskog rada „Medicinska vještačenja u postupcima kaznenog suda u Dubrovniku u 18. stoljeću“  pristupnice Nede Kovačić pristupnice poslijediplomskoga  doktorskog studija „Povijest stanovništva“, održat će se u petak, 23. veljače 2018. u 11 sati Centru za poslijediplomske studije Sveučilišta u Zagrebu.

Pristupnica  će braniti doktorski rad pred Povjerenstvom:

prof. dr. sc. Zdenka Janeković Roemer, Zavod za povijesne znanosti HAZU u Dubrovniku, predsjednica

dr. sc. Željko Dugac, znanstveni savjetnik, naslovni izvanredni profesor, HAZU- Zavod za povijest i filozofiju znanosti, Odsjek za filozofiju, Zagreb, drugi član

doc. dr. sc.  Kristina Puljizević, znanstvena suradnica, Hrvatsko katoličko sveučilište, treći član

Mentor:  dr. sc. Tatjane Buklijaš, Liggins Institute, University of Auckland, Novi Zeland.