Završen studentski turnir u basketu

13.04.2018, 14:47:43
Završen studentski turnir u basketu

Sveučilišni turnir u basketu 3 na 3 održao se u dvorani i na igralištu Pomorsko - tehničke škole Dubrovnik 23.ožujka i 6.travnja.

Od šest prijavljenih ekipa polufinala su izborili "Dreamus Teamus" i "Teča united", odnosno "PUBG" i "No name". U finalu su se susreli "Dreamus Teamus" i "PUBG", a obje ekipe su prošle polufinalne susrete s maksimalnim učinkom - 2:0.

U finalu je pobjedu odnijela ekipa "PUBG" rezultatom 2:1 na čelu s kapetanom Miranom Bajramovićem. Na turniru su još sudjelovale ekipe "Dadić boys" i "Majestic forrest".

POPIS EKIPA:

DREAMUS TEAMUS: Dino Vilogorac (kap.), Ante Primorac, Nikša Martić, Marko Šuman.

PUBG: Miran Bajramović (kap.), Dominik Kotlar, Toni Peraić, Luka Obad.

NO NAME: Mateo Kraljević (kap.), Domagoj Delalija, Nikola Mijalić, Nino Lovrić.

MAJESTIC FORREST: Matej Perović (kap.), Kruno Kuzmanić, Franjo Pocrnić, Kristijan Lasić, Marin Stricanić.

TEČA UNITED: Ivo Šuperak (kap.), Karlo Lonac, Maro Knežević, Šime Šoštarić.

DADIĆ BOYS: Božan Dadić (kap.), Božo Dadić, Antonio Prkačin, Vlaho Mjehović.