NAJAVA: Ljetna škola Trendovi u međunarodnom poreznom sustavu

04.05.2018, 14:39:42

Sveučilište u Dubrovniku i Pravni fakultet Sveučilišta u Zagrebu organiziraju Ljetnu školu Trendovi u međunarodnom poreznom sustavu (Trends in international taxation), koja će se održati na Sveučilištu u Dubrovniku od 10. do 14. rujna 2018.

Petodnevna Ljetna škola organizirana je s ciljem proširivanja znanja i stjecanja komepetencija za snalaženje u  dinamičnom gospodarskom i poreznopravnom okruženju.

Program obuhvaća dinamična predavanja i poslijepodnevne interaktivne radionice koje će održati vodeći znanstvenici, porezni savjetnici i vrhunski menadžeri. Studentima poslijediplomskih studija nudi se mogućnost prezentirati svoje radove vezane uz glavnu temu Ljetne škole. Organizatori očekuju sudjelovanje poreznih savjetnika i stručnjaka iz korporacija, računovodstvenih tvrtki i poreznih uprava i članova akademske zajednice.

Višeo Ljetnoj školi može se pogledati ovdje.