Posjet predstavnika Dublin Institute of Technology Sveučilištu u Dubrovniku

28.05.2018, 11:19:53

William O'Mahony iz Ureda za međunarodne odnose na School of Computing Dublin Institute of Technology (DIT) i Peter Dalton, Erasmus institucionalni koordinator Dublin Institute of Technology (DIT) posjetili su Sveučilište u Dubrovniku u petak, 25. svibnja. Sastanku, koji se održao u Rektoratu, nazočili su i prorektor za međunarodnu suradnju i istraživačke projekte izv. prof. dr. sc. Martin Lazar, izv. prof. dr. sc. Mario Miličević s Odjela za elektrotehniku i računarstvo i Erasmus koordinatorica Sveučilišta u Dubrovniku Nikolina Potrebica.

Teme o kojima se razgovaralo bile su vezane uz mogućnost uspostavljanja suradnje između dviju institucija kroz Erasmus+ program što bi otvorilo mogućnost razmjene studenata i osoblja već u sljedećoj akademskoj godini.

Kod oba Sveučilišta prisutan je porast odlazne i dolazne mobilnosti pa obje institucije ulažu velike napore u što kvalitetniju organizaciju mobilnosti.