Smotra Sveučilišta u Dubrovniku

16.11.2018, 18:00:03

Smotra Sveučilišta održala se 16. studenoga 2018., u sveučilišnom Kampusu, a ove godine pod motom Ciljaj više.

Svi zainteresirani budući studenti Sveučilišta u Dubrovniku mogli su dobiti informacije o: studijskim programima, nastavnim planovima, preddiplomskim, diplomskim, poslijediplomskim specijalističkim i doktorskim studijima, dostignućima u pojedinim područjima, opremljenosti odjela, studentskom životu i o još mnogo drugih detalja.

Predstavljeni su svi odjeli i studiji Sveučilišta, ali i popratne sveučilišne službe, te Studentski zbor.

Smotru su uvodnim riječima otvorili rektor prof. dr. sc. Nikša Burum i predstavnik Studentskog zbora Rafael Barkiđija.

Studenti s UNIDU radija prenosili su u radijskom programu Smotru pa tako razgovarali s pročelnicima, zaposlenicima i studentima Sveučilišta.