english English

Svečano promovirani studenti koji su završili preddiplomske i diplomske studije

19.02.2019, 14:47:03

Svečane promocije studenata koji su završili preddiplomske i diplomske studije Sveučilišta u Dubrovniku upriličile su se u Kampusu Sveučilišta 15. veljače 2019.

U 10 sati održala se svečana promocija prvostupnica i prvostupnika Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju, studija Financijski menadžment, Odjela za komunikologiju, Odjela za umjetnost i restauraciju i studija Povijest Jadrana i Mediterana.

U 12 sati održala se svečana promocija prvostupnica i prvostupnika Pomorskog odjela, Odjela za elektrotehniku i računarstvo, Odjela za akvakulturu, i stručnog studija Sestrinstvo.

U 14 sati održala se svečana promocija magistara i magistra Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju, Pomorskog odjela, Odjela za elektrotehniku i računarstvo, Odjela za akvakulturu, Odjela za komunikologiju, Odjela za umjetnost i restauraciju, te diplomiranih medicinskih sestara i tehničara studija Kliničko sestrinstvo i stručnih specijalista studija Financijski menadžment.

Ukupno je promovirano 204 prvostupnika, 95 magistara struke, 7 diplomiranih medicinskih sestara i tehničara i 13 stručnih specijalista financijskog menadžmenta.

Na svečanim promocijama nagradili su se najbolji studenti diplomama cum laude i summa cum laude.

Nagrađeni su studenti:

 

ODJEL ZA EKONOMIJU I POSLOVNU EKONOMIJU

 

Diplomski

1. Ana Sršen, specijalistički diplomski stručni studij Financijski menadžment – 4.942, Diploma summa cum laude

2. Katarina Gnječ, diplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Marketing – 4.887, Diploma summa cum laude

3. Elena Matana, diplomski studij Poslovna ekonomija, smjer Marketing – 4.887, Diploma summa cum laude

 

POMORSKI ODJEL

Preddiplomski

1. Luka Gulin, preddiplomski studij Pomorstvo, smjer Brodostrojarstvo – 4.851, Diploma summa cum laude

2. Viktor Šuša, preddiplomski studij Pomorstvo, smjer Brodostrojarstvo – 4.554, Diploma cum laude

 

ODJEL ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNARSTVO

Diplomski

1. Antonela Đurić, diplomski studij Poslovno računarstvo – 4.958, Diploma summa cum laude

2. Maris Mirović, diplomski studij Poslovno računarstvo – 4.917, Diploma summa cum laude

3. Ante Mihaljević, diplomski studij Elektrotehničke i komunikacijske tehnologije u pomorstvu – 4.802, Diploma summa cum laude

4. Ana Kešelj, diplomski studij Poslovno računarstvo – 4.708, Diploma cum laude

5. Ivana Zadro, diplomski studij Poslovno računarstvo – 4.708, Diploma cum laude

6. Toni Barić, diplomski studij Poslovno računarstvo – 4.542, Diploma cum laude

 

ODJEL ZA AKVAKULTURU

Preddiplomski

1. Antonia Merčep, preddiplomski studij Akvakultura – 4.836, Diploma summa cum laude

2. Mario Prečanica, preddiplomski studij Akvakultura – 4.814, Diploma summa cum laude

Diplomski

3. Sanja Grđan, diplomski studij Marikultura – 5.000, Diploma summa cum laude

4. Mladen Višić, diplomski studij Marikultura – 4.882, Diploma summa cum laude

ODJEL ZA KOMUNIKOLOGIJU

Preddiplomski

1. Kristina Tomičić, preddiplomski studij Mediji i kultura društva – 4.552, Diploma cum laude

2. Mihaela Dubelj, preddiplomski studij Mediji i kultura društva – 4.511, Diploma cum laude

Diplomski

3. Mislav Ćimić, diplomski studij Mediji – 5.000, Diploma summa cum laude

4. Luka Pleša, diplomski studij Odnosi s javnostima – 5.000, Diploma summa cum laude

5. Marko Roško, diplomski studij Odnosi s javnostima – 5.000, Diploma summa cum laude

6. Antonia Oberan, diplomski studij Odnosi s javnostima – 4.700, Diploma cum laude

7. Ivona Bošnjak, diplomski studij Odnosi s javnostima – 4.650, Diploma cum laude

8. Davor Novevski, diplomski studij Mediji – 4.500, Diploma cum laude

9. Suzi Sokol, diplomski studij Mediji – 4.500, Diploma cum laude

 

STUDIJ POVIJEST JADRANA I MEDITERANA

Preddiplomski

1. Daniela Erak, preddiplomski studij Povijesti Jadrana i Mediterana – 4.849, Diploma summa cum laude

 

ODJEL ZA UMJETNOST I RESTAURACIJU

Preddiplomski

1. Jovana Vučetić, preddiplomski studij Restauracija i konzervacija – 4.874, Diploma summa cum laude

2. Maja Bačić, preddiplomski studij Restauracija i konzervacija – 4.744, Diploma cum laude

3. Vasilija Todorović, preddiplomski studij Restauracija i konzervacija – 4.563, Diploma cum laude

Diplomski

4. Lucija Roce, diplomski studij Restauracija i konzervacija – 5.000, Diploma summa cum laude

5. Petra Rožić, diplomski studij Restauracija i konzervacija – 4.821, Diploma summa cum laude

6. Lea Blažeka, diplomski studij Restauracija i konzervacija – 4.762, Diploma cum laude

7. Iva Carević, diplomski studij Restauracija i konzervacija – 4.625, Diploma cum laude

8. Luka Milančec, diplomski studij Restauracija i konzervacija – 4.574, Diploma cum laude




Tražilica