Nastavak uspješne suradnje- studenti Sveučilišta i ove godine posjetili Europski parlament i Europski sud za ljudska prava u Strasbourgu

Studenti Sveučilišta u Dubrovniku i ove su godine posjetili Europski parlament i to od 11. do 14. prosinca

Posjet je nastavak uspješne i dugogodišnje suradnje s članom Europskog parlamenta Toninom Piculom. Ovakva studijska putovanja izvrsna su prilika za bolje upoznavanje s radom europskih institucija i proširivanje stečenih teorijskih znanja, posebno onih iz politoloških kolegija.

Studenti su posjetili Europski parlament u Strasbourgu gdje su imali priliku prisustvovati plenaroj sjednici i bolje se upoznati s radom ove institucije, a prilikom posjeta Europskom sudu za ljudska prava, sudac prof. dr. sc. Davor Derenčinović im je priredio zanimljivo i edukativno predavanje.

Studenti Sveučilišta su na studijsko putovanje išli u pratnji prof. dr. sc. Pera Maldinija s Odjela za komunikologiju.

Predhodni članakEkološka grupa Učeničkog doma Dubrovnik posjetila Odjel za elektrotehniku i računarstvo
Slijedeći članakOdržana božićna radionica Odjela za primijenjenu ekologiju