Natječaj za Stipendiju Manfred Wörner njemačkog Saveznog ministarstva obrane

Objavljen je natječaj za Stipendiju Manfred Wörner njemačkog Saveznog ministarstva obrane za studente i nastavnike.

Stipendija je raspisana u čast djelovanja preminulog glavnog tajnika NATO-a, gospodina dr. Manfreda Wörnera i namijenjena je ne samo pripadnicima oružanih snaga, nego i visokokvalificiranim mladim znanstvenicama i znanstvenicima iz zemalja saveznica NATO-a ili sudionica programa Partnership-For-Peace.

Daljnje informacije o vrsti i visini stipendije kao i o potrebnoj natječajnoj dokumentaciji nalaze se u privitku na njemačkom, engleskom i francuskom jeziku. Podnošenje zamolbe moguće je na bilo kojem od ta tri jezika.

Ako zainteresirane osobe imaju sadržajnih ili logističkih pitanja o stipendiji, mogu se izravno obratiti kontakt osobama navedenima u tekstu natječaja.

Predhodni članakDodijeljena priznanja zaposlenicima Sveučilišta u Dubrovniku u 2021. godini
Slijedeći članakMarin Milinković, dobitnik Rektorove nagrade