Međunarodna konferencija “Human Systems Engineering and Design: Future Trends and Applications (IHSED 2023)” održava se od 27. do 29. rujna 2023. u prostorima Sveučilišnog kampusa u suorganizaciji Odjela za elektrotehniku i računarstvo Sveučilišta u Dubrovniku.

Cillj ove interdisplinarne konferencije je unaprjeđenje teorije i aplikacija za integraciju ljudskih zahtjeva kao dijela cjelokupnog rješenja sustava i proizvoda, usvajanjem pristupa dizajna usmjerenog na čovjeka, koji koristi i proširuje trenutno znanje dizajna usmjerenog na korisnika i sistemskog inženjeringa podržanog kognitivnim softverom i inženjerstvom, analitiku podataka, simulaciju i modeliranje, te vizualizacije sljedeće generacije.

Predhodni članakCall for applications – postgraduate (doctoral) university programme Business EConomics in Digital Environment
Slijedeći članakPrvi dan za brucoše akademske 2023./2024. na Pomorskom odjelu