Zaposlenici Sveučilišta – članovi Matičnih odbora za razdoblje 2021. – 2025.

Nacionalno vijeće za znanost, visoko obrazovanje i tehnološki razvoj donijelo je Odluku o imenovanju članova Matičnog odbora za razdoblje od 2021. – 2025.

Za područje prirodnih znanosti – polje matematike, naš nastavnik Odjela za elektrotehniku i računarstvo prof. dr. sc. Martin Lazar imenovan je potpredsjednikom za tehnološki razvoj i inovacije.

Prof. dr. sc. Davor Lučić, Institut za more i priobalje, član je Matičnog odbora za polje biologije, prof. dr. sc. Vlatko Lipovac s Odjela za elektrotehniku i računarstvo član je Matičnog odbora za polje elektrotehnike i računarstva i prof. dr. sc. Srećko Krile član je Matičnog odbora za polja strojarstva, brodogradnje, tehnologije prometa i transporta, zrakoplovstva, raketne i svemirske tehnike.

Predhodni članakEma Thür, studentica
Slijedeći članakTomo Sjekavica dobio Državnu nagradu tehničke kulture “Faust Vrančić”