Anketa o kvaliteti nastavnih aktivnosti

U tijeku je provedba ankete za vrednovanje kvalitete nastavnika i nastave na Sveučilištu u Dubrovniku koju studenti mogu ispuniti do 26. siječnja 2020.

Anketa se izvodi preko Studomata te studenti mogu ili sa Sveučilišta ili iz svog doma u bilo koje vrijeme u navedenom periodu ispuniti anketu. Anketni upitnik je u potpunosti anoniman pa se prilikom spremanja danih odgovora u bazu podataka ISVU oni ne povezuju s informacijama o studentu odnosno ni na koji način ne mogu utjecati na vaše ocjene.

Cilj provođenja ovog istraživanja jest ocjena rada nastavnika na pojedinom predmetu, stoga pozivamo sve studente na ispunjavanje ankete (koje traje svega nekoliko minuta) u što većem broju. Vaši iskreni odgovori mogu ukazati na eventualne nedostatke i teškoće u nastavi te utjecati na unapređenje kvalitete nastave i rada nastavnika na Sveučilištu.

Predhodni članakNatječaj za dodjeljivanje stipendija studentima slabijeg socijalno – ekonomskog statusa
Slijedeći članakKA107 Natječaj za mobilnost nastavnog osoblja – Kazahstan