Na Sveučilište stigao novi zaposlenik – poslijedoktorand na projektu ConDyS dr. sc. Cristhian Montoya iz Kolumbije

Dr. sc. Cristhian Montoya zaposlen je od prošlog tjedna na Sveučilištu u Dubrovniku kao poslijedoktorand na projektu Upravljanje dinamičkim sustavima (ConDyS) voditelja prof. dr. sc. Martina Lazara.

Dr. Montoya rođen je u Bogoti, Kolumbija. U Dubrovnik je stigao iz Santiaga, Čile, gdje je doktorirao i donedavno bio zaposlen na tamošnjem Papinskom katoličkom sveučilištu. Osim u Čileu, radio je i usavršavao se u Parizu, Ciudad de Méxicu, Ekvadoru itd.

Odmah po dolasku sudjelovao je na aktivnostima u sklopu sastanka svih suradnika na projektu ConDyS, te održao seminar pod nazivom Inverse source problems for coupled heat systems using measurements of one scalar state
kojim je predstavio (dio) svog dosadašnjeg istraživačkog rada.

Predhodni članakNastupno predavanje dr. sc. Rozane Vojvoda
Slijedeći članakSatnica izvođenja nastave preddiplomskih studija za ljetni semestar akad. 2020./2021.