Nastupno predavanje dr. sc. Rozane Vojvoda

U skladu s Odlukom o obliku i načinu provedbe nastupnog predavanja za izbor u znanstveno– nastavna zvanja, umjetničko-nastavna zvanja i nastavna zvanja i Pravilnikom o ustroju i načinu rada stručnog povjerenstva za ocjenu nastavne komponente u postupku izbora u znanstveno – nastavna, umjetničko – nastavna i nastavna zvanja na Sveučilištu u Dubrovniku,  obavještavaju se svi nastavnici i studenti, da će u okviru redovite nastave pred studentima, nastavnicima i Povjerenstvom za ocjenu nastupnog predavanja, nastupno predavanje održati dr. sc. Rozana Vojvoda. Tema nastupnog predavanja je Srednjovjekovni skriptoriji, aodržat će se online, putem SKYPE-poveznice https://join.skype.com/l7bF9lzVxWg1, u ponedjeljak, 15. veljače 2021., u 17 sati.

Predhodni članakProjekt INNOVAMARE – Okrugli stol „Plava tehnologija – Razvoj inovativnih tehnologija za održivost Jadranskog mora“
Slijedeći članakNa Sveučilište stigao novi zaposlenik – poslijedoktorand na projektu ConDyS dr. sc. Cristhian Montoya iz Kolumbije