Izv. prof. dr. sc. Žarko Koboević boravio je na Maritime Academy – University of Transport Ho Chi Minh City u Vijetnamu

Žarko Koboević, izvanredni profesorPomorskog odjela boravio je na Maritime Academy – University of Transport Ho Chi Minh City u Vijetnamu od 20 lipnja do 1. U sklopu  mobilnosti  nastavnog  ERASMUS + KA107 programa. U sklopu treninga održani su sastanci s gospodom Nguyen Quang Sang predsjednikom službe međunarodne suradnje i istraživanja i profesorom Trinh, voditeljem studija brodostrojarstva Pomorske akademije. Također odvojeni sastanci su se održali I s Vice predsjednikom Pomorske Akademije profesorom Le Van Vang, predsjednikom službe međunarodne suradnje i istraživanja Dr Nguyen Quang Sang i zamjenicom službe međunarodne suradnje i istraživanja Dr. Tran Thi Anh Tho. Na sastancima se razgovaralo o dosadašnjoj i o budućoj suradnji između dvaju institucija (dosadašnja uradnja na konferencijama, znanstveni rad, razmjena studenata I profesora.itd.) Izv.prof Žarko Koboević je kolegama predstavion naš časopis Naše more i mogućnost suradnje na istraživanjima i publiciranjima radova u našem časopisu. Također je održan sastanak sa studentima gdje su pozvani da dođu studirati jedan semester na Pomorski odjel Sveučičišta u Dubrovniku u okviru Erasmus + KA 107 programa mobilnosti.

Predhodni članakMaritime Department in final stages of accessing the International Association of Maritime Universities (IAMU)
Slijedeći članakUpisi na programe učenja stranih jezika