Poziv – program ”Seeds for the Future Sky”

Središnji državni ured za razvoj digitalnog društva u suradnji s tvrtkom Huawei Technologies po treći puta provodi program obrazovanja ”Seeds for the future Sky” koji će se za 50 hrvatskih studenata održati u terminu od 8. do 15. studenog 2021.

To je program koji Huawei Technologies u okviru globalne inicijative nudi najboljim studentima STEM fakulteta iz raznih zemalja svijeta koji su zainteresirani učiti o najnovijim IKT tehnologijama s ciljem pružanja aktivnog i praktičnog iskustva učenja, uvida u istraživanje i razvoj te pristupa dijelu Huawei-jeve najnovije visokotehnološke opreme.

Ovogodišnji program će se odvijati online, a studenti će imati mogućnost učiti od Huawei-jevih stručnjaka, vanjskih poduzetnika, profesora ili znanstvenika koji će podijeliti svoje perspektive o širokom rasponu tema, od cyber sigurnosti do zrakoplovne industrije.

Rok za prijave je 27. listopada 2021. do 12:00 sati. Molim pošaljite prijave na e-mail: anamaria.bjelopera@unidu.hr.

Detaljnije o prijavama i programu možete pogledati u priloženom dokumentu.

Predhodni članakOdjel za primijenjenu ekologiju domaćin radionice i treninga u sklopu projekta Plastic Busters MPAs
Slijedeći članakPosjet Erasmus studenata Muzeju crvene povijesti