Studentima predstavljena brodarska kompanija “Seaspeak”

U nastavku suradnje Pomorskog odjela Sveučilišta u Dubrovniku i brodarskih kompanija, tvrtka “SEAPEAK” koja raspolaže s 44 broda za prijevoz plina prezentirala je svoju djelatnost studentima Pomorskog odjela te Odjela za elektrotehniku i računarstvo. Cilj je studentima olakšati kontakt s potencijalnim budućim poslodavcima.

Predstavnici kompanije održali su “Seapeak Cadet Presentation”, odnosno predstavili su karijeru od kadeta do zapovjednika, to jest od asistenta do upravitelja stroja.

Pomorski Odjel kompaniji “SEAPEAK” predstavili su nastavnik doc. dr. sc. Darijo Mišković i pročelnik odjela doc .dr. sc. Srđan Vujičić.

Predhodni članakOtvorene prijave za 24. školu medijske kulture “Dr. Ante Peterlić”
Slijedeći članakNatječaj za stipendije Vlade Republike Italije