Pomorski odjel

Odjel za elektrotehniku i računarstvo

Zimski ispitni rokovi za akademsku 2020./2021. godinu

Pregled zimskih ispitnih rokova možete vidjeti u repozitoriju svakog pojedinog studija Odjela za elektrotehniku i računarstvo. Zimski ispitni rokova za akademsku 2020./2021. godinu održati će u periodu od 1. veljače do 13. veljače 2021. godine. Napomena: Ispit...

Partnerski sastanak projekta MARLESS

Prvi partnerski sastanak projekta MARLESS održan je 14. prosinca 2020. online putem Zoom platforme. Ovaj strateški projekt se provodi u okviru INTERREG programa prekogranične suradnje Italija - Hrvatska 2014-2020, a bavi se problemom otpada...

Godišnja priznanja za osobita postignuća zaposlenika Sveučilišta

Krajem godine Sveučilište u Dubrovniku dodjeljuje priznanja svojim zaposlenicima koji su ostvarili zapažena postignuća u protekloj godini. Ove se godine, iznimno, nije održala svečanost dodjele, zbog pandemije COVID-19, već su priznanja dodijeljena elektronskim putem....

Produžen rad FER-ovom Znanstvenom centru izvrsnosti

Ministarstvo znanosti i obrazovanja je u listopadu 2020. godine donijelo odluku o produžetku rada Znanstvenog centra izvrsnosti za znanost o podatcima i kooperativne sustave u narednom razdoblju od pet godina. Znanstveni centar izvrsnosti za znanost o podatcima...

Dobitnici Rektorove nagrade sveučilišnih odjela u ak. 2019./2020.

Dobitnici Rektorovih nagradaPreuzmi
  • Svi dokumenti
  • Kalendar nastave diplomski studiji
  • Kalendar nastave preddiplomski studiji
  • Opći akti Odjela
  • Opći akti Sveučilišta
  • Polica osiguranja studenata
  • UNIDU- troškovi studija tehničke znanosti
  • Upisi u više i ponavljačke godine
Kalendar nastave ak. 20/21.
Polica osiguranja posebni uvjeti
Polica osiguranja opći uvjeti
Polica osiguranja
Preddiplomski studiji
Diplomski studiji
Troskovi studija tehnicke znanosti
Izmjene i dopune Pravilnika o godišnjim nagradama i priznanjima najboljim studentima Sveučilišt
Odluka o rokovima za predaju i obranu završnih i diplomskih radova studenata
Pravilnik o studijima i studiranju
Odluka_obročno plaćanje_2018./2019.
Poslovnik rada Stručnog vijeća Odjela za elektrotehniku i računarstvo

Na Odjelu za elektrotehniku i računarstvo Sveučilišta u Dubrovniku izvode se slijedeći preddiplomski studiji:

  • Elektrotehničke i komunikacijske tehnologije u pomorstvu,
  • Primijenjeno / poslovno računarstvo.

Na studijima ovog Odjela studenti stječu znanja iz elektrotehnike koja su komplementarna pomorstvu i trgovini, kao tradicionalnim studijima visokog obrazovanja u Dubrovniku, te znanja iz područja novih komunikacijskih i informatičkih tehnologija koje su sve više pokretačka snaga i okosnica razvoju modernoga društva.

Na Odjelu se izvode i diplomski studiji:

  • Elektrotehničke i komunikacijske tehnologije u pomorstvu,
  • Poslovno računarstvo.

Professor emeritus

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
dr. sc. Vjekoslav Damić vjeko @ unidu.hr
dr. sc. Mateo Milković mateo.milkovic @ unidu.hr

Redoviti profesor – trajno zvanje

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
dr. sc. Vedran Batoš vedran.batos @ unidu.hr +385 20 445 745
prof. dr. sc. Nikša Burum niksa.burum @ unidu.hr +385 20 445 700
dr. sc. Srećko Krile srecko.krile @ unidu.hr +385 20 445 739
dr. sc. Vlatko Lipovac vlatko.lipovac @ unidu.hr +385 20 445 748
dr. sc. Branka Milošević – Pujo branka @ unidu.hr +385 20 445 733

Redoviti profesor

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
prof. dr. sc. Martin Lazar martin.lazar @ unidu.hr +385 20 445 857

Izvanredni profesor

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
dr.sc. Adriana Lipovac adriana.lipovac @ unidu.hr +385 20 445 734
dr. sc. Mario Miličević mario.milicevic @ unidu.hr +385 20 445 766
dr. sc. Ivana Palunko ivana.palunko @ unidu.hr

Docent

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
dr. sc. Anamaria Bjelopera anamaria.bjelopera @ unidu.hr +385 20 445 749
dr. sc. Alen Brković alen.brkovic @ unidu.hr +385 20 446 053
dr. sc. Davor Ljubimir davor.ljubimir @ unidu.hr +385 20 446 015
dr. sc. Ivica Martinjak imartinjak @ unidu.hr
dr. sc. Igor Mazić igor.mazic @ unidu.hr +385 20 445 749
dr. sc. Aleksandar Selmanović sasa.selmanovic @ unidu.hr +385 20 445 737
doc. dr. sc. Krunoslav Žubrinić krunoslav.zubrinic @ unidu.hr +385 20 445 760

Poslijedoktorand

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
dr. sc. Rina Štrajn rstrajn @ unidu.hr

Viši predavač

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
Mr. sc. Silvija Batoš silvija.batos @ unidu.hr +385 20 445 874

Asistent

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
mag. ing. comp Toni Besjedica toni.besjedica @ unidu.hr
dipl. ing. Ivan Grbavac ivan.grbavac @ unidu.hr /
mag. ing. comp Ana Kešelj ana.keselj @ unidu.hr
mag.ing.el.techn.inf. Damir Lujo damir.lujo @ unidu.hr
mag. ing. comp Ines Obradovic ines.obradovic @ unidu.hr +385 20 445 734
mr. sc. Ivona Zakarija ivona.zakarija @ unidu.hr +385 20 445 742

Predavač

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
prof. Perica Domijan pdomijan @ unidu.hr +385 20 445 867
mr. sc. Ivan Jelčić ivan.jelcic @ unidu.hr +385 20 445 738
mr. sc. Ivana Nakić Lučić ivana.nakic @ unidu.hr +385 20 445 856

Znanstveni novak – asistent

Titula Ime i prezime E-mail Telefon
mag. math Irena Brdar irena.brdar @ unidu.hr

 

Zaposlenici na projektima:

dr. sc. Dinka Lale, poslijedoktorand

Jerome Weston, PhD, poslijedoktorand

Vicko Prkačin, mag.ing.el., doktorand

Antun Đuraš, mag.ing.rač., doktorand

Mihael Lobrović, mag.ing.mech, doktorand

Matija Sukno, mag.ing.rač., stručni suradnik

Redoviti profesori – trajno zvanje
  • prof. dr. sc. Vedran Batoš
  • žprof. dr. sc. Nikša Burum
  • prof. dr. sc. Srećko Krile
  • prof. dr. sc. Vladimir Lipovac
  • prof. dr. sc. Mateo Milković
Redoviti profesor
  • prof. dr. sc. Martin Lazar
Izvanredni profesor
  • prof. dr. sc. Mario Miličević
Docenti
  • doc. dr. sc. Adriana Lipovac
  • doc. dr. sc. Ivica Martinjak
  • doc. dr. sc. Ivana Palunko
  • doc. dr. sc. Krunoslav Žubrinić
Predstavnik u suradničkim zvanjima
  • dr. sc. Anamaria Bjelopera
Predstavnik studenata preddiplomskih studija
  • Božo Lopižić
Predstavnik studenata diplomskih studija
  • Petra Bego, univ. bacc. ing. comp.

PROČELNIK ODJELA ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNARSTVO

izv. prof. dr. sc. Mario Miličević

Prostorija: D15

Tel: +385 20 445 766; Fax: +385 20 445 770

E-mail: mario.milicevic@unidu.hr

_______________________________________________________

TAJNICA ODJELA ZA ELEKTROTEHNIKU I RAČUNARSTVO

Katija Palunčić, mag. oec.

Prostorija: B26

Tel: +385 20 445 844 ; Fax: +385 20 445 770

E-mail: elektrotehnika-racunarstvo@unidu.hr

carnet
studomat
merlin
e-učenje upute
vizual knjižnice
carnet
merlin
e-učenje upute
portal
vizual knjižnice
X