Izv. prof. dr. sc. Žarko Koboević boravio je u sklopu programa ERASMUS+ KA171 na Pomorskom fakultetu Kotor

Žarko Koboević, izvanredni professor Pomorskog odjela boravio je na na Pomorskom fakultetu Kotor kada seodržavala i konferencija KIMC 2022 (Kotor International Maritime Conference 2022) od 28.-30. studenog 2022. a u sklopu  mobilnosti  nastavnog  ERASMUS + KA171 programa.

U sklopu treninga održani su radni sastanci s dekanom prof.dr.sc. Špirom Ivoševićem, voditeljicom međunarodne suradnje doc. dr.sc. Senkom Sekularac Ivošević, prodekanicom za nastavu izv.prof.dr.sc. Milenom Dževerdanović-Pejović.  Također,  Žarko Koboević, sudjelovao je u vođenju jedne od sesija izlaganja znanstvenih radova na KIMC 2022 konferenciji, a u  sklopu ERASMUS predavanja, održao je nekoliko predavanja studentima preddiplomskog brodostrojarskog studija. Također je održao sastanak sa studentima gdje su pozvani da dođu studirati jedan semester na Pomorski odjel Sveučičišta u Dubrovniku u okviru Erasmus + KA 171 programa mobilnosti.

Predhodni članakUčenici OŠ Lapad posjetili UNIDU u okviru projekta Blue-connect
Slijedeći članakDr. sc. Žarko Koboević boravio je u Ekvadoru u sklopu programa ERASMUS+ KA107