Na Pomorskom odjelu održana prezentacija ITF-a (International Transport Workers’ Federation)

U periodu od 15. do 19. listopada u Dubrovniku održan je Međunarodni Cruise Seminar u organizaciji Norveškog sindikata pomoraca, Sindikata pomoraca Hrvatske i (International Transport Workers’ Federation) ITF-a.

Tom prilikom Pomorski odjel Sveučilišta u Dubrovniku posjetili su  Dr. Syed Asif Altaf, glavni koordinator u ITF-u za zdravlje pomoraca, gosp. Steve Twrowsdale, koordinator inspekcijskih službi ITF-a, gosp. Luka Šimić, te naš sugrađanin gosp. Romano Perić ITF inspektori u RH. Gospodin Trowsdale je predstavio studentima važnost ITF Organizacije. Također, gospodin Altaf održao je prezentaciju studentima vezanu za Mentalno zdravlje pomoraca i kako se nositi sa stresom u ovim pandemijskim vremenima.

Nakon održane prezentacije s vodstvom Odjela dogovorili su nastavak suradnje s predstavnicima ITF-a, u svrhu dodatne edukacije naših studenata.

Predhodni članakSveučilište sudjelovalo na prvoj EXPO smotri u Dubrovniku
Slijedeći članakObavijest studentima 1. godine diplomskog sveučilišnog studija Pomorstvo