Najava predavanja u okviru projekta “Razvoj sustava kontrole i obrane luka od unosa stranih vrsta – ProtectAs”

U okviru projekta „RAZVOJ SUSTAVA KONTROLE I OBRANE LUKA OD UNOSA STRANIH VRSTA – ProtectAS“ (KK.05.1.1.02.0013.), financiranog sredstvima Europskog fonda za regionalni razvoj, u srijedu, 8. lipnja 2022. održat će se dva javna predavanja u organizaciji Odjela za primjenjenu ekologiju i Pomorskog odjela Sveučilišta u Dubrovniku.

Prvo predavanje  pod nazivom „Slijepi putnici u Jadranu“ održat će se u 10.00 sati u Velikom amfiteatru, na adresi Ćira Carića 4. Predavači će biti: izv. prof. dr. sc. Ana Bratoš Cetinić i Karlo Maškarić, mag. oecol.et prot.nat.

Drugo predavanje pod naslovom „Upravljanje balastnim vodama na brodovima“ održat će se u 14.00 sati u Malom amfiteatru, na adresi Ćira Carića 4. Predavači će biti: izv. prof. dr. sc. Marijana Pećarević i doc. dr. sc. Nermin Hasanspahić.

Predhodni članakProrektorica Sanja Žaja Vrbica sudjelovala na završnoj konferenciji projekta BWSE FORward
Slijedeći članakMeeting of Deans of regional faculties of economics at the University of Dubrovnik