Pomorski odjel Sveučilišta u Dubrovniku i Županijska lučka uprava Korčula potpisali sporazum

Sveučilište u Dubrovniku i Županijska lučka uprava Korčula  potpisali su sporazum o suradnji. U ime Sveučilišta sporazum su potpisali rektor prof. dr. sc. Nikša Burum (u odsustvu) i pročelnik Pomorskog odjela doc. dr. sc. Srđan Vujičić, a u ime Županijske lučke uprave Korčula ravnatelj Ante Tvrdeić.

Riječ je o sporazumu kojim se regulira suradnja između Pomorskog odjela i Lučke uprave Korčula od gostovanja na predavanjima do stipendiranja studenata i raznih drugih područja djelovanja. Ovaj sporazum pokazuje nastavak uključenosti i suradnje Pomorskog odjela s tijelima lokalne samouprave.

Predhodni članakStručni suradnik u Službi za marketing i podršku studijima i studentima
Slijedeći članakStručni suradnik za poslove javne nabave u Službi za financijsko-knjigovodstvene i računovodstvene poslove