Kolege iz Egipta u posjetu Odjelu za primijenjenu ekologiju

Studenti u pratnji prof. Ragaa Ahmed s Aswan University iz  Egipta u posjetu su Odjelu za primijenjenu ekologiju Sveučilišta u Dubrovniku.

Posjet je organiziran u sklopu Erasmus + (KA2 – Capacity Building in the field of Higher Education) projekta „Knowledge Exchange in sustainable Fisheries management and Aquaculture in the Mediterranean region/FishAqu“.

Goste u pratnji pročelnice Odjela za primijenjenu ekologiju doc. dr. sc. Tatjane Dobroslavić primile su izv. prof. dr. sc. Marijana Pećarević, prorektorica za međunarodnu suradnju i znanost te izv. prof. dr. sc. Sanja Žaja Vrbica, prorektorica za studije i studente.

Kolege iz Egipta u stručno vodstvo  Prirodoslovnog muzeja Dubrovnik povela je viša kustosica dr. sc. Jadranka Sulić Šprem. Primio ih je i ravnatelj Instituta za more i priobalje doc. dr. sc. Nenad Antolović te su obišli nedavno obnovljeni Dubrovački akvarij.

Predhodni članakColleagues from Egypt visit Department of Applied Ecology
Slijedeći članakTreća zajednička konferencija o Kohezijskoj politici EU – poziv na dostavu sažetaka