Održan tečaj ‘Pretilost u endokrinologiji’

U subotu, 18. svibnja, u organizaciji Sveučilišta u Dubrovniku – studij Sestrinstvo, Poliklinike Hygea i Hrvatske komore medicinskih sestara – podružnice Dubrovačko neretvanske, u Kneževom dvoru u Stonu održao se tečaj na temu „Pretilost u endokrinologiji“.

Događaj je okupio veliki broj sudionika, a kroz predavanja su se obuhvatila sva područja i tjelesni sustavi kod kojih dolazi do problema uslijed pretilosti, uz naglasak na edukaciju i prevenciju.

Na ovaj način, u ugodnom ozračju grada Stona, obilježeni su Međunarodni dan sestrinstva, Hrvatski dan šećerne bolesti i Svjetski dan hipertenzije.

U ime svih organizatora zahvaljujemo se Općini Ston i Turističkoj zajednici općine Ston na dobrodošlici kao i pomoći pri organizaciji.

Predhodni članakNatječaj za stipendije Vlade Republike Italije
Slijedeći članakStudenti na putničkom brodu MS ViVa