Ljetni ispitni rokovi za akademsku 2020./2021. godinu

Pregled ljetnih ispitnih rokova možete vidjeti u repozitoriju izbornika Pomorski odjel i repozitoriju izbornika Studiji „Nautika“, „Brodostrojarstvo“, „Pomorske tehnologije jahta i marina“ i „Pomorstvo“.

Prvi termin ljetnog ispitnog roka započeti će u periodu od 31. svibnja do 12. lipnja 2021. godine.

Drugi termin ljetnog ispitnog roka započeti će u periodu od 14. lipnja do 26. lipnja 2021. godine.

Napomena:

• Ispit se može prijaviti najkasnije 3 dana prije, a odjaviti najkasnije 2 dana prije dana održavanja ispitnog roka. Za ispite koji se održavaju ponedjeljkom, prijave i odjave su najkasnije 3 dana prije održavanja ispita.
  • Kolokvirane ispite potrebno je također prijaviti putem studomata.
  • Zaključno s ponedjeljkom 24. svibnja 2021. godine predmetni nastavnici imaju mogućnost postavljanja zabrane prava na potpis za kolegije koje su odslušani u ljetnom semestru tekuće akademske godine.
  • Prijave ispita vršiti će se putem studomata od srijede 26. svibnja 2021. godine.

Predhodni članakUNIDU na novoj svjetskoj ljestvici rangiranja sveučilišta
Slijedeći članakGOSTUJUĆE PREDAVANJE PROFESORA SIMON GRIME SA SVEUČILIŠTA NA MALTI