Izv. prof. dr. sc. Sandra Uskoković u sklopu Erasmus+ programa boravi u Argentini i Čileu

Izv. prof. dr. sc. Sandra Uskoković s Odjela za umjetnost i restauraciju u sklopu Erasmus KA107 projekta boravila je na Sveučilištu Belgrano (Buenos Aires, Argentina) gdje je držala nastavu u sklopu kolegija “Heritage” koji vode prof. Liliana Bonvecchi i Carolina Quiroga te je vodila i radionicu sa studentima diplomskog studija također u sklopu tog kolegija. Također, imala je i nekoliko sastanaka s dekanom, Erasmus službom te ostalim čelnicima fakulteta.

Potom je u sklopu međunarodne mobilnosti održala i dva predavanja u Čileu, na Sveučilištu Valparaiso na kojem je promovirala svoju zadnju knjigu “Anamnesis – Art Dialogues in Public Spaces” koju će zaključno predstaviti i na Papinskom Katoličkom Sveučilištu u Santiagou (Čile) 19. svibnja kroz predavanje o umjetnosti u javnim prostorima u Hrvatskoj.

Predhodni članakZnanje postižemo tijekom studija i nakon toga, naravno, svojim iskustvom!
Slijedeći članakStudenti Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju posjetili brod Shabab Oman II