Sveučilište u Dubrovniku pridružuje se građanskoj akciji – Zasadi drvo – ne budi panj!

Zavod za mediteranske kulture Sveučilišta u Dubrovniku pridružuje se hvalevrijednoj građanskoj inicijativi Dani kolektivne sadnje drveća u Hrvatskoj pod motom „Zasadi drvo ne budi panj“, kojom se planira organizirana sadnja drveća od 25. do 27. listopada 2019. na prostoru čitave Hrvatske.

Cilj je građanskoj incijativi potaknuti građane, udruge i ustanove, u suradnji sa jedinicama lokalne samouprave, na podizanje svijesti građana o očuvanju i zaštiti prirode, ozelenjavanju te podizanju kvalitete života na razini cijele Hrvatske. Ideja jest da svaki pojedinac učini svoj mali doprinos u borbi protiv klimatskih promjena, gdje sadnja jedne sadnice postaje simbolički čin, ali kada se udruži društvo u cjelini postaje primjetan korak. U sklopu inicijative djelatnici Zavoda Ivana Paladin Soče, mag. ing. agr., i Domagoj-Ivan Žeravica, mag. ing. agr., održat će prigodnu radionicu naziva „Od reznice do sadnice“,  u prostorima i u organizaciji civilne Udruge Deša, u Lazaretima, 16. listopada 2019., u 18 sati, lađa 8. Pozivamo Vas da se pridružite!

Predhodni članakNATJEČAJ – za prijam u radni odnos i izbor u suradničko zvanje
Slijedeći članakNATJEČAJ za prijam u radni odnos na određeno vrijeme