Daniela Čotić, magistra odnosa s javnostima Generacija 2020.

“Uz engleski jezik koji učim još od osnovne škole, iskustvo učenja francuskoga i španjolskoga tijekom visokoškolskog obrazovanja donijelo mi je brojne prednosti u daljnjoj karijeri, ali i životu općenito. Zahvaljujući kvalitetnim profesoricama, sada sam sposobna govoriti te jezike, koje i dalje njegujem razgovarajući sa svojim internacionalnim prijateljima. Učenje stranih jezika posebno mi je pomoglo tijekom moja dva Erasmus boravka u inozemstvu. Iza sebe imam dragocjeno iskustvo studiranja u Granadi i stručne prakse u uredu za međunarodnu suradnju na Sveučilištu u Almeriji, gdje sam radila samo služeći se španjolskim jezikom. A to ne bi bilo moguće bez kvalitetnog predznanja. Zbog toga pozivam i ostale da iskoriste priliku učenja stranih jezika jer oni su doista blago koje vam nitko nikada ne može oduzeti!”

Daniela Čotić

Predhodni članakBruno Lucić, mag. medior. publ., novinar Generacija 2014.
Slijedeći članakIVANA TOMIČIĆ, mag.oec.