Anketa o kvaliteti nastavnih aktivnosti

Online studentska anketa za vrednovanje kvalitete rada nastavnika i nastave u zimskom semestru akademske 2022./2023. godine provodi se od 5. prosinca 2022. do 22. siječnja 2023. godine.

Anketa se izvodi preko Studomata te studenti mogu u bilo koje vrijeme u navedenom periodu ispuniti anketu. Anketni upitnik je u potpunosti anoniman pa se prilikom spremanja danih odgovora u bazu podataka ISVU oni ne povezuju s informacijama o studentu odnosno ni na koji način ne mogu utjecati na vaše ocjene.

Cilj provođenja ovog istraživanja jest ocjena rada nastavnika na pojedinom predmetu, stoga pozivamo sve studente na ispunjavanje ankete (koje traje svega nekoliko minuta) u što većem broju. Vaši iskreni odgovori mogu ukazati na eventualne nedostatke i teškoće u nastavi te utjecati na unapređenje kvalitete nastave i rada nastavnika na Sveučilištu.

Predhodni članakDUmystic team wins third place at Millennial Competition in Creative Industries in Osijek
Slijedeći članakOpen Doors’ Day of the Croatian Conservation Institute of the Department of Restoration of Dubrovnik