DUmystic tim na 4. Milenijskom natjecanju iz kreativne industrije u Osijeku

Projektno idejno rješenje  „Candles and mystic tales of Dubrovnik“ studentice Marije Milovac pod mentorstvom izv. prof. dr. sc. Marija Benić Penava natjecat će se u kategoriji Kreativni planet na 4. Milenijskom natjecanju.

Nacionalno i međunarodno Milenijsko natjecanje u visokoškolskoj kategoriji Kreativni planet organizirano je za studente iz Republike Hrvatske i inozemstva. Natjecanje je oblikovano po pedagoškim i metodičkim standardima, a održava se od 29. do 2. prosinca 2022. na Ekonomskom fakultetu u Osijeku.

Vizija natjecanja je „ostvarivanje društva temeljenog na znanju i kreativnosti sposobnog za izgradnju i izvoz vlastitih idejnih rješenja povezanih s povijesnim i kulturnim nasljeđem, a ostvarenih suvremenim tehnologijama“. Više o samom natjecanju dostupno je na milenijsko.efos.hr

Nadamo se dobrom plasmanu i uspjehu DUmystic tima na ovogodišnjem međunarodnom natjecanju iz kreativne industrije!

Predhodni članakPosjeti školama u sklopu projekta Blue-connect
Slijedeći članakVisits to schools within Blue-connect project