Gostujuće predavanje Nina Dubretića na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju

U petak 14. listopada 2022. u 17.00 na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju upriličit će se posjet gosta predavača gospodina Nina Dubretića, vlasnika i direktora agencije Direct Booker. Predavanje je namijenjeno studentima sveučilišnog studija Poslovne ekonomije kao i studentima preddiplomskog i diplomskog stručnog studija Hotelijerstva.

Predavanje na temu  Product Innovations –  from legal regulations of franchise  to intellectual properties, SHARE experiences and BUILD know-how using  Booker Tools platforms, bit će potkrijepljeno brojnim primjerima iz prakse, kroz iskustva poslovanja a sukladno  aktualnosti problematike na tržištu posrednika u turizmu. Studenti će kroz aktivno sudjelovanje imati prilike više saznati o primjeni digitalnih alata njihovima prednostima, proizvodnim inovacijama preko pravnih okvira franšize, know how-a, intelektualnog vlasništva i vlastitih softverskih rješenja. Radujemo se Vašem dolasku!

Predhodni članakUskoro novi ciklus programa učenja stranih jezika u sveučilišnom Centru za jezike
Slijedeći članakDojmovi polaznika prošlogodišnjih tečajeva