Gostujuće predavanje voditelja istraživačkih projekata na Institutu za inovacije

U četvrtak, 16. ožujka 2023. godine, Erasmus studentima preddiplomskog studija u okviru kolegija Tourism Marketing, nositeljice izv. prof. dr.sc. Iris Mihajlović, studentima diplomskog studija u okviru kolegija Strategic marketing management, nositeljice izv.prof.dr.sc. Matee Matić Šošić, te studentima diplomskog stručnog studija Hotelijerstvo u okviru kolegija Digitalni alati u marketingu, nositeljice Cvijete Djevojić, mag.oec., pred., gostujuće predavanje održao je voditelj istraživačkih projekata u Institutu za inovacije Kristijan Keleminić, mag.oec. istraživač i doktorand na poslijediplomskom studiju Poslovna ekonomija u digitalnom okruženju.

Predavanje na temu „Revisiting decision making process in digital era“ bilo je potkrijepljeno mnogim primjerima iz prakse, koje je kolega Keleminić demonstrirao kroz brojne primjere iz svojih istraživanja.

Predhodni članakNajava predavanja “Digital Transformation Driving Economic Growth”
Slijedeći članakErasmus+ Info dani na UNIDU