Obavijest – svečane promocije studenata

Poštovani Alumni i studenti Sveučilišta u Dubrovniku,

zbog situacije uzrokovane virusom COVID-19 i epidemioloških mjera kojih se strogo pridržavamo, nismo bili u mogućnosti organizirati svečane promocije prvostupnika i magistara struke u veljači, kao prijašnjih godina.

Promocije su svečan i poseban čin ne samo za vas studente već i za vaše obitelji, rodbinu i prijatelje. Zbog toga, nadamo se povoljnijoj epidemiološkoj situaciji i dobrim vremenskim prilikama pa planiramo svečane promocije održati krajem lipnja 2021. na otvorenom. Zasad vam ne možemo dati druge informacije, poput točnog datuma i lokacije, ali pratite naše komunikacijske kanale jer ćemo pravovremeno objaviti sve potrebne informacije.

Hvala vam na razumijevanju i vjerujemo da ćemo zajedno svečano obilježiti vaš završetak studija!

Predhodni članakPoziv za podnošenje kandidatura na interni natječaj za pročelnika Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju
Slijedeći članakObavijest o održavanju javne tribine povodom obilježavanja 30. godišnjice osnivanja 4. gardijske brigade HV