Odjel za ekonomiju  i poslovnu ekonomiju sudjelovao na Sajmu poslova u turizmu

Odjel za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Sveučilišta u Dubrovniku sudjelovao je na Sajmu poslova u turizmu u organizaciji  Regionalnog centra kompetentnosti Dubrovnik u sklopu projekta “Uspostava regionalnog centra kompetentnosti u turizmu i ugostiteljstvu Dubrovnik“.

Sajam poslova u turizmu održao se 27. rujna 2023.  u hotelu President Dubrovnik.

Marino Stanković i Melko Dragojević, asistenti na Odjelu, za učenike Turističko-ugostiteljske škole pripremili su radionicu Pack & fly 🗺🛫👜

U uvodnom dijelu predstavili su Sveučilište, zatim na interaktivan način prezentirali smjernice odgovornog i održivog ponašanja tijekom putovanja i boravka u turističkoj destinaciji, a radionicu  su završili kratkim kvizom te dodjeljivanjem nagrada.

Predhodni članakDr. sc. Dinka Lale boravila u Pekingu
Slijedeći članakPrijave za upis na tečajeve stranih jezika