Posjet kolega s University of Southern Indiana iz SAD-a

Prorektor za poslovanje prof. dr. sc. Nebojša Stojčić i prorektorica za međunarodnu suradnju i istraživačke projekte izv. prof. dr. sc. Marijana Pećarević primili su u posjet kolege sa University of Southern Indiana; prorektora dr. Mohammed Khayum i dr. Sudesh Mujumdar, dekana Romain College of Business pri tom sveučilištu.

Na susretu su sudjelovali i pročelnik Odjela za komunikologiju prof. dr. sc. Mato Brautović, prof. dr. sc. Ivana Pavlić i izv. prof. dr. sc. Barbara Puh s Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju te Sandra Memunić i Nikolina Potrebica iz Službe za međunarodnu suradnju.

Bilo je govora o budućoj suradnji u područjima zajedničkog interesa, povezivanju nastavnika na projektima, ali i mogućnostima za studente.

Predhodni članakDani botaničkih vrtova, arboretuma i botaničkih zbirki Hrvatske na Lokrumu
Slijedeći članakLjetni ispitni rokovi akademske 2022./2023. godine