Studenti Hotelijerstva, restoraterstva i gastronomije u posjeti Sunset Beach Dubrovnik

Studenti 2. godine preddiplomskog stručnog studija Hotelijerstvo, restoraterstvo i gastronomija u pratnji nastavnice Mirne Sarić, mag.nutr., proveli su sunčani četvrtak u razgledavanju profesionalne kuhinje Sunset Beach Dubrovniku u sklopu nastave iz kolegija Gastronomija 2.

Studenti su se upoznali sa zadacima glavnog chefa kuhinje Jaira, glavne slastičarke Katice i F&B menagera Matije koji im je ujedno bio i domaćin. Studenti su otišli puni dojmova, nasmiješeni i s priklicama u rukama.

Zahvaljujemo glavnom direktoru Miliju Vučkoviću i F&B menageru Matiji Lovokoviću na gostoprimstvu, ugodnoj atmosferi i iskustvu kojeg će se sjećati naši budući gastronomi.

Predhodni članakErasmus+ KA107 natječaj za mobilnost osoblja – Brazil
Slijedeći članakNATJEČAJ – voditelj računovodstva