Studenti Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju u tradicionalnom posjetu Dubrovnik Sun Gardens Resort-u

Već duži niz godina zahvaljujući razumijevanju Uprave i podršci menadžmenta Dubrovnik Sun Gardens Resorta-a koji posluju kao dio lanca Leading Hotels of the World, studenti imaju priliku upoznati se s poslovnim i marketinškim strategijama istog. U pratnji nastavnice,  izv. prof. dr. sc. Marije Dragičević, studenti Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju, te studenti u programu Erasmus+, također su posjetili Dubrovnik Sun Gardens Resort, gdje je izuzetno zanimljivo predavanje na temu „Marketinške strategije u prodaji i upravljanje kvalitetom u Dubrovnik Sun Gardens Resort-u“, održao Ivica Bogoje, Quality Assurance Manager.  Susreti ovakvog tipa dragocjeni su u njihovom obrazovnom procesu, stjecanju konkretnih znanja i specijalizaciji u području turizma.

Predhodni članakSastanak Upravnog odbora COST akcije INTERACT u organizaciji Odjela za elektrotehniku i računarstvo
Slijedeći članakSummer Business Academy 2023.