Studentima diplomskog studija Poslovna ekonomija gostujuće predavanje održali don Marin Lučić i Miho Bošković

Studentima diplomskog studija Odjela za Ekonomiju i poslovnu ekonomiju u okviru nastave upriličena su gostujuća predavanja u okviru kolegija “Upravljanje manifestacijama”, nositeljice izv. prof. dr. sc. Iris Mihajlović, pod vodstvom stručne suradnice Ivane Tomičić, mag.oec.

Gosti predavači bili su: don Marin Lučić, katedralni župnik te glavni ceremonijar na festi sv. Vlaha; i gosp. Miho Bošković, profesor glazbene teorije te dobitnik nagrade Franja Bučara za izniman doprinos u sportu.

Predavanja su bila na teme:

1.”Uloga glavnog ceremonijara na festi sv. Vlaha”

2.”Mega manifestacije – izazovi u vremenskom kontekstu”.

Kroz praktične primjere približili su nam izazove s kojima se susreću organizatori, ali i sudionici određenih manifestacija. Naglasak je bio na organizaciji protokola za festu sv. Vlaha, te sudjelovanje na Olimpijskim igrama u Londonu 2012. godine.

U ime Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju još jednom se zahvaljujemo našim predavačima na odazivu!

Predhodni članakPregled tema završnih radova za akademsku 2021./2022. godinu
Slijedeći članakNa Sveučilištu u Dubrovniku u tijeku prijave za pripreme za državnu maturu iz engleskog jezika