Sudjelovanje studentice Nike Limov na međunarodnoj konferenciji

Studentica prve godine diplomskog studija Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju Nika Limov sudjelovala je u radu XX. Interkatedarskog skupa Katedri za financije koji se održao u Opatiji, 25. lipnja 2021. godine. Skup je održan u obliku zasebne sesije u sklopu Međunarodne znanstvene konferencije Economics of Digital Transformation (EDT) u organizaciji Ekonomskog fakulteta u Rijeci.

Izlaganje studentice Nike Limov odnosilo se na prezentaciju rezultata istraživanja o upotrebi i prihvaćenosti kriptovaluta, koje je provedeno tijekom tekuće akademske godine na uzorku od 507 građana Hrvatske. Cjelokupni rezultati istraživanja bit će objavljeni u radu pod nazivom “Acceptance of Cryptocurrencies by Croatian Citizens” kojeg je studentica Limov pripremila u koautorstvu s mentoricom izv. prof. dr. sc. Iris Lončar, a čije se objavljivanje očekuje u Zborniku radova s EDT konferencije.

Predhodni članakO globalnim ekonomskim izazovima na konferenciji DIEM 2021
Slijedeći članakZnanstveni rad Nebojše Stojčića u vodećem časopisu iz područja turizma