Treći dan Globalnog tjedna poduzetništva obilježen zanimljivim radionicama

U sklopu trećeg dana obilježavanja Globalnog tjedna poduzetništva (GWE) studentima Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju održana je radionica u suradnji sa Hrvatskim zavodom za zapošljavanje, područnim uredom Dubrovnik.

Radionicu „Poduzetništvo – je li to za mene?“ održale su: Katarina Matuško, viša stručna savjetnica za profesionalno usmjeravanje i selekciju HZZ PU Dubrovnik i Ana Barnjak Lučić, viša stručna savjetnica za razvoj karijere i cjeloživotno obrazovanje HZZ PU Dubrovnik.

Predhodni članakBesplatan koncert dubrovačke grupe Silente povodom obljetnice Sveučilišta
Slijedeći članakStudentica prve godine diplomskog studija Odnosi s javnostima Ana Debeljak dobitnica je ovogodišnje nagrade Hrvatska udruga za odnose s javnošću – HUOJ Mlada Nada 2023. u kategoriji najboljeg Završnog rada!