Održan Career Speed Dating u sklopu Tjedna karijera

Drugog dana Tjedna karijera Sveučilišta u Dubrovniku, održan je Career Speed Dating na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju.

Događaj je studentima Sveučilišta pružio priliku za povezivanje s predstavnicima hotelskih tvrtki, kako bi saznali više o karijernim mogućnostima koje su im na raspolaganju i kako bi stvorili prve kontakte u industriji koja ih zanima.

Studenti su se upoznali s predstavnicima Maistre d.d., Valamar Riviere d.d., Hilton Imperiala Dubrovnik d.d., TT Hotelsa Croatia i Jadranskih luksuzni hotela d.d., kroz kratke informativne razgovore. Na ovaj su način zainteresirani studenti također dobili priliku da usavrše svoje prezentacijske i komunikacijske vještine i nakon razgovora dobiju povratnu informaciju poslodavaca.

Predhodni članakNa humanitarnom buvljaku prikupljeno više od 2000 eura za rad udruge ‘Dva skalina’!
Slijedeći članakNajava predavanja ‘Zašto je wellbeing važan zaposlenicima, ali i poslodavcima?’