Održano predavanje „Metodologija rješavanja nezadovoljstva gosta”

Katarina Franković, sutkinja Trgovačkog suda u Dubrovniku održala je u utorak, 26. ožujka 2024. na Prijediplomskom stručnom studiju „Hotelijerstvo, restoraterstvo i gastronomija“ gostujuće predavanje na temu „Sudsko i alternativno rješavanje sporova“. Predavanje je održano u okviru kolegija „Zadovoljstvo gosta“ nositeljice mr. sc. Zrinke Golemac.

Predavačica je predstavljanjem teme rješavanja sporova omogućila studentima da upotpune usvojena teorijska znanja na temu „Metodologija rješavanja nezadovoljstva gosta“. Studenti su putem primjera iz prakse i rasprave, koja je uslijedila, upoznali značaj institucija za medijaciju i utjecaj mirnog rješavanja sporova na poslovnu poziciju tvrtki na tržištu i zadovoljstvo gosta, kao krajnjeg korisnika usluga.

Predhodni članakZnanstveni članak objavljen u časopisu „Computers and Electronics in Agriculture“
Slijedeći članakDodijeljene „A“ državne stipendije izvrsnim studentima Sveučilišta u Dubrovniku