Potpisan Ugovor o ustrojavanju nastavne baze sa Studentskim centrom

Rektor prof. dr. sc. Nikša Burum i ravnatelj Studentskog centra Dubrovnik mr. sc. Marko Potrebica potpisali su 10. listopada Ugovor o suradnji radi ustrojavanja nastavne baze Sveučilišta u prostoru Studentskog doma. Nastavna baza organizira se radi redovitog izvođenja praktičnog dijela nastave i stručne prakse na: sveučilišnom prijediplomskom studiju Poslovna ekonomija, smjerovima Turizam, Marketing i IT menadžment, stručnom prijediplomskom studiju Hotelijerstvo, restoraterstvo i gastronomija, stručnom prijediplomskom studiju Financijski menadžment, sveučilišnom diplomskom studiju Poslovna ekonomija, smjerovima Turizam, Marketing i IT menadžment, stručnom diplomskom studiju Hotelijerstvo, stručnom diplomskom studiju Financijski menadžment.

Izvođenje praktične nastave obavljat će nastavnici Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju sa svojim vanjskim suradnicima i/ili zaposlenicima Studentskog centra,  a sve u skladu sa studijskim programom i izvedbenim planom studija.

Potpisivanju Ugovora nazočili su i prorektori prof. dr. sc. Nebojša Stojčić i izv. prof. dr. sc. Sanja Žaja Vrbica, profesorica Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju prof. dr. sc. Ivana Pavlić i voditeljica Službe za profesionalnu orijentaciju i savjetovanje studenata dr. sc. Darija Vučijević.

Predhodni članakZavršna konferencija SeaClear projekta
Slijedeći članakPONIŠTENJE NATJEČAJA – stručni suradnik u Službi za marketing i podršku studijima i studentima