Predstavljen novi Pravilnik o studiranju studenata sportaša na Sveučilištu u Dubrovniku

Na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju studentima sportašima s Odjela predstavljen je Pravilnik o studiranju studenata sportaša na Sveučilištu u Dubrovniku.

Studentima se obratio predsjednik Sveučilišnog sportskog saveza izv. prof. dr. sc. Saša Selmanović i koordinatorica za studente sportaše na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju prof. dr. sc. Ivana Pavlić.

Na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju studira oko 25 studenata sportaša iz različitih klubova s dubrovačkog područja.

Studenti sportaši dobili su sve potrebne informacije kako nastaviti svoju sportsku karijeru i uz to uspješno studirati.

Predhodni članakErasmus+ Natječaj za mobilnost osoblja, projekt KA131 2022. – natječaj je zatvoren
Slijedeći članakOKRUGLI STOL „MEDIJI I MENTALNO ZDRAVLJE“