Erasmus+ Natječaj za mobilnost osoblja, projekt KA131 2022. – natječaj je zatvoren

Sveučilište u Dubrovniku objavljuje Erasmus+ natječaj za mobilnost nastavnog i nenastavnog osoblja Sveučilišta te dolaznu mobilnost pozvanog nenastavnog osoblja iz inozemnih poduzeća/znanstvenih institucija u okviru Erasmus+ programa za 2022.g.

Natječaj će biti stalno otvoren do popunjavanja broja raspoloživih mjesta, odnosno dok se ne potroše raspoloživa financijska sredstva, a najkasnije do 30. lipnja 2024. g. Mobilnosti se mogu realizirati najkasnije do 31. srpnja 2024.

Popis sklopljenih ugovora dostupan je ovdje.

Predhodni članakNajava tečaja Motrenje i ucrtavanje radarskim uređajem i korištenje Arpa uređaja – radna razina (D6B)
Slijedeći članakPredstavljen novi Pravilnik o studiranju studenata sportaša na Sveučilištu u Dubrovniku