Upisi u više i ponavljačke godine studija

NAPOMENA: S ciljem da se ispoštuju sve predviđene epidemiološke mjere i preporuke te izbjegnu bilo kakve rizične situacije svi upisi na Odjelu za ekonomiju i poslovnu ekonomiju obaviti će se ISKLJUČIVO ELEKTRONSKI!

Postupak upisa u više godine studija:

1. Izvanredni studenti plaćaju punu školarinu i upisninu.

2. Upis preko studomata (odabrati izborne predmete).

3. Popuniti elektronski obrazac F03-22 naknada za upis, te na temelju izračunatog iznosa uplatiti troškove školarine i troškove upisnine.

4. Kako bi upis bio obavljen, obavezno je na e-mail: strucni.ekonomija@unidu.hr dostaviti:

obrazac F03-22 naknada za upis i

potvrdu uplate troškova.

Na temelju dostavljenih dokumenata u sustavu se obavlja upis u cijelosti. Informaciju o obavljenom upisu studenti će dobiti na e-mail.

Za upis u ponavljačke godine postupak upisa je isti.

Obračun troškova upisa u više i ponavljačke godine studija:

1. Izvanredni studenti koji upisuju višu godinu studija plaćaju punu školarinu u iznosu od 3700,00 kn i troškove upisnine u iznosu od 300,00 kn.

2. Izvanredni studenti koji upisuju ponavljačku godinu studija plaćaju 50% troškova školarine, tj. 1850,00 kn i troškove upisnine od 300,00 kn.

3. Izvanredni studenti koji prvi put ponavljaju godinu a ostao im je samo završni ili diplomski rad plaćaju samo upisninu u iznosu 300 kn.

Izvanredni studenti koji imaju jedno ponavljanje završne godine preddiplomskog ili diplomskog studija kojima je ostao samo završni ili diplomski rad plaćaju ECTS bodove završnog/diplomskog rada i upisninu u iznosu 300kn.

Upisi će se obavljati prema slijedećem rasporedu :

upis u 2. godinu preddiplomskog i 2. godinu diplomskog studija:

u ponedjeljak 28. rujna

upisi u 3. godinu studija: utorak 29. rujna,

upis u ponavljačke godine: u srijedu 30. rujna.

Predhodni članakUPISI U VIŠE I PONAVLJAČKE GODINE STUDIJA
Slijedeći članakRaspored predavanja – prva, druga i treća godina preddiplomskog studija Sestrinstvo