Anketa o kvaliteti nastavnih aktivnosti

Poštovane studentice i studenti,

Od 26. travnja do 30. svibnja 2021. na Sveučilištu u Dubrovniku provodi se studentska anketa za vrednovanje kvalitete nastavnih aktivnosti u ljetnom semestru akademske 2020./2021. godine.

Anketa se provodi putem Studomata (ISVU) i možete je ispuniti u bilo koje vrijeme, pa tako i putem mobilne verzije.

Anketni upitnik je u potpunosti anoniman, a dani se odgovori pohranjuju u bazu podataka ISVU neovisno o vašim korisničkim računima. Individualni rezultati zaštićeni su i nastavnici će nakon završetka provedbe ankete dobiti na uvid isključivo skupne rezultate ovog vrednovanja.

Ovim vas putem pozivamo da pristupite ispunjavanju ankete u što većem broju, jer će vaši iskreni odgovori i komentari utjecati na unaprjeđenje kvalitete nastave na Sveučilištu.

Detaljne upute možete pronaći na poveznici: https://wiki.srce.hr/display/TUT/Anketa+na+Studomatu.

Predhodni članakZnanstveni rad dr. sc. Ivone Zakarije objavljen u časopisu IEEE Access
Slijedeći članakUNIDU na novoj svjetskoj ljestvici rangiranja sveučilišta