Besplatno sudjelovanje u obrazovnim programima kroz Microsoft Global Skilling Initiative

Studenti i zaposlenici Sveučilišta u Dubrovniku imaju mogućnost besplatnog učenja velikog broja obrazovnih programa i edukacija u okviru inicijative Microsoft Global Skilling Initiative. Programima možete pristupiti ovdje.

Kako bi pristupili obrazovnim programima i edukacijama studenti i zaposlenici Sveučilišta u Dubrovniku trebaju se prijaviti korištenjem AAI@EduHR korisničkih podataka i kreirati Microsoft Learn profil.

Nakon položenih programa i edukacija Sveučilište u Dubrovniku studentima i zaposlenicima izdat će potvrde.

Kontakt osoba za dodatne informacije je Ivana Zeljko; ivana.zeljko@unidu.hr.

Predhodni članakPoziv studentima za sudjelovanje u projektu Hrvatske radiotelevizije „Meeting“
Slijedeći članakProrektorica Sanja Žaja Vrbica sudjelovala na završnoj konferenciji projekta BWSE FORward