Erasmus studenti na ternskoj nastavi u hotelu Hilton Imperial Durovnik

Studenti u programu Erasmus+,  u okviru kolegija „Business Economics in  International Environment“, i ove godine su već tradicionalno, s nastavnicom izv. prof. dr. sc. Marijom Dragičević, posjetili hotel Hilton Imperial Dubrovnik.

Za studente je organizirano predavanje vezano uz predstavljanje samog brenda te specifičnosti poslovanja hotela HIlton Imperial Dubrovnik, koje je održala menadžerica za ljudske potencijale Zorica Duić, te o mogućnostima izgradnje karijera i napredovanja, o čemu je govorio šef recepcije Luka Đilović.

Tijekom diskusije studenti su imali prilike dobiti odgovore na sva pitanja za koja su pokazali veliki interes, što ukazuje na izuzetnu važnost održavanja ovakvog oblika nastave i suradnje sa konkretnim organizacijama, pri čemu studenti imaju prilike vidjeti primjere poslovne prakse u Dubrovniku i šire.

Predhodni članakStudent and alumni of Department of Communication Science participate at Journalism against Disinformation training
Slijedeći članakStudenti Odjela za ekonomiju i poslovnu ekonomiju posjetili hotel Kazbek