Profesor Joe F. Hair – novo gostujuće predavanje vodećih svjetskih znanstvenika na našem studiju

22. i 23. rujna naš je studij imao čast ugostiti profesora Josepha F. Haira sa Sveučilišta South Alabama, Mitchell College of Business. Prof. Hair održao je našim doktorandima metodološku radionicu na temu Partial Least Squares Structural Equation Modelling s praktičnom primjenom u softveru PLS-SEM. Tijekom radionice studenti su imali priliku potražiti savjet o empirijskim aspektima svojih disertacija od jednog od vodećih svjetskih znanstvenika u području analize podataka i marketinga.

Prema podacima Google Scholara iz kolovoza 2022. prof. Hair zauzima prvo mjesto na svijetu u područjima multivarijantne analize podataka, modeliranja strukturnih jednadžbi i marketinga. Tijekom svoje karijere citiran je više od 318.000 puta s h-indeksom i I-10 indeksom od 105 odnosno 424. Ponosni smo što našim studentima pružamo još jednu priliku za stjecanje znanja izravno od vodećih svjetskih znanstvenika.

Predhodni članakPoziv na Međunarodnu konferenciju o kružnoj ekonomiji
Slijedeći članakProfessor Joe. Hair – Another world leading scholar guest lecture at our programme